Альтернативна школа неповного тижня

м.Київ пр. Оболонский, 28
АЛЬТЕРНАТИВНА ШКОЛА НЕПОВНОГО ТИЖНЯ
м.Київ пр. Оболонский, 28
Ми віримо, що освіта не має бути каторгою, вона може бути цікавим та незабутнім часом для вашої дитини.

Знання шкільної програми
за 2 дні занять на тиждень...
По програмі
альтернативної освіти


Де діти не мучаться
на нудних уроках.
А вивчають світ створюючи,
граючи, взаємодіючи один з одним.
Ми віримо, що освіта не має бути каторгою, вона може бути цікавим та незабутнім часом для вашої дитини.

Знання шкільної програми
за 2 дні занять на тиждень...
По програмі
альтернативної освіти


Де діти не мучаться
на нудних уроках.
А вивчають світ створюючи,
граючи,
взаємодіючи один
з одним.
Про My Own Way
Мабуть, всі ми пам'ятаємо наші школи, вчителів, порядки. Ми памятаємо кожне образливе слово, сказане нам вчителем, ми пам'ятаємо безкінечні переписування конспектів і домашні завдання, які нікому ніколи не стали в нагоді. Якщо ви потрапили на цей сайт, то мабуть, не хочете такої освіти для своєї дитини. Ви, як і ми, розумієте, що світ надзвичайно змінився з того часу, як писалася класична шкільна програма, і зараз, для того щоб бути успішною, а також що не менш важливо, щасливою людиною, потрібні ті навички, яким, нажаль, не вчать в сучасній класичній школі.

Саме тому 5 років тому ми створили альтернативну школу, для всіх тих, хто вірить і прагне щасливого і яскравого дитинства для своїх дітей.
Для кого наша школа
Тим батькам, що замислюються про хоумскулінг, але задаються питаннями:
"Чи вийде в мене самостійно дати дитині необхідні для життя знання?, "чи буде вона сприймати інформацію від мене?"
Тим, хто уже вчиться дома з батьками
і шукає:

- Розширення знань для дітей;
- Спілкування в колективі;
- Щоб дитина навчилася без страху висловлювати на презетувати себе.
Тим, хто уже ходить
в звичайну школу та не задоволений програмою чи викладачами
У нас дитина з радістю вивчить необхідну для сдачі екзаменів в школі програму за 2 дні на тиждень!
Наша місія
Наша школа альтернативної освіти для хоумскуллерів, для всіх тих мам, які вірять, що знання, що необхідні дитині, щоб здати випускні екзамени та вступити до ВУЗу та отримати будь-яку спеціальність, можливо здобути і без відвідування класичної школи.

Ми допомагаємо таким мамам повірити, що це реально - 3 неповних дня ходити в школу (2 дні - на отримання знань, 3й день - психологія, етика, комунікативні та креативні ігри) та при цьому випереджувати одноліток за розвитком.

Тому що наші учні успішно здають екзамени в школах, за якими вони закріплені.

Тому що ми бачимо щасливих дітей, відкритих, енергійних, вони поспішають на заняття самі!

У них не болить голова, вони взагалі рідко хворіють, вгадайте чому?:)

Наша методика
1
Правопівкульний підхід
2
Враховуємо вікові особливості розвитку дітей
3
Розвиток когнітивних функцій - допитливості, пам' яті, образного і логічного мислення;
4
Розвиваємо компетенції - навички читання, письма і математичного мислення;
5
Проектна діяльність по неосновним предметам - вміння опрацювати і презентувати цікавий матеріал;
6
Враховуємо державну програма першого класу та вимоги шкіл атестування.
Наші викладачі
Наталія
Викладач математики та фізики
Людмила
Викладач англійської
Вікторія
викладач української мови
Анастасія
Викладач математики
Павло Германович
Вчитель початкових класів
Вікторія
Ігротерапевт та адміністратор школи
Ціни на пакети
2 Неповних дні в місяць
09:00 – 14:00
Академічний
3200 грн.
2 повних дні в місяць
09:00 – 16:00
Мовний
4800 грн.
3 неповних дні в місяць
9.00-14.00
Проектний
4400 грн.
Запишіться на день відкритих дверей
Перед тим як прийняти рішення, приходьте подивитися на нашу атмосферу та познайомитися з викладачами.
Запишіться на день відкритих дверей
Перед тим як прийняти рішення, приходьте подивитися на нашу атмосферу та познайомитися з викладачами.
ЧОМУ МИ ОБРАЛИ MyOwnWay
Коли настав час вести нашу старшу доню до 1го класу, ми вже мали тверде рішення бути хоумскулерами. Варіант державної школи ми дуже швидко викреслили, а альтернативні школи не вкладалися в наш "сімейний розклад".
Але:
1. Як і більшість дітей доня "дуже хотіла в шлолу", бо сприймала це як акт ініціації до дорослого життя.
2. Родичи, як то часто трапляється, "стояли на вухах" від ідеї навчати дитину самостійно вдома
3. В нашому випадку ми шукали варіанти, щоб в старшої був власний простір, заняття і друзі окремо від молодшої (на гуртки вони ходять разом але в старшої була потреба частково відокремитися)

Тому, коли ми знайшли варіант "школи" два дня на тиждень - то було ідеально!
По-перше, тільки два рази на тиждень ми обов'язково встаємо близько сьомої ранку (влітку діти можуть встати і о шостій, але взимку підняти затемно "маленьке зомбі" то біда).
По-друге ми маємо велику свободу у виборі гуртків і взагалі для задоволення особистих інтересів дитини. В альт.школах часто якщо шахмати та айкідо, то для всіх. А нам важливо навчити дитину орієнтуватися на відчуття власних потреб, бо трохи є перекос у "всі побігли і я побілга".
По-третє ми маємо гнучкий родинний розклад. Ми можемо серед тижня відвідати музей або погуляти містом, коли там набагато меньше людей, ніж у вихідні. Ми можемо поїхати у подорож в будь яку пору року, не прив'язучись до шкільного розкладу.

Формат MyOwnWay допомагає розгрузити нас, батьків, від базових предметів - математика, мова, читання. Тому саме для хоумскулінгу нам залишилося найсмачніше - природознавство, мистецтва, фізкультура. Нам було важливо саме в цих предметах зберегти свободу і не оглядатися на шкільну програму.
Дуже доречними виявилися заняття з нейропсихологом (ця опція є навіть не в кожній альт.школі). Радують маленьки групи (взагалі не уявляю, як можна чомусь навчити дітей у класах по 30-40 чоловік, навіть 10 на одно дорослого то вже "трошки забагато"), а ще врахування особливостей дитини, її настрою, потреб. Цінними були і рекомендації нейропсихолога щодо виконання домашніх завдань. Хто б звернув увагу на те, що дитина читає краще, коли скаче на фітболі, ніж коли "сидить на попі рівно"?

У другому класі діти мають окремих викладачів з математики і української/читання. І це суперово! Бо кожна з цих вчительок 100% на своєму місці, кожна має особливий підхід саме до свого предмету, і, що дуже важливо, викладає з огляду на повний цикл навчання до 11 класу (тобто, вони дуже добре бачать, що треба закласти у початковій школі, щоб було легше і "без дірок" у середній і старшій).
Я дуже не любила школу в дитинстві (і не люблю її зараз) хоч і навчання давалося мені легко (червоний атестат). Але було декілька вчителів, завдяки яким я "не здохла" - з біології, історії та з російської мови та літератури у старших класах. От як би мені ще таких Вікторію та Анастасію з україської та математики, я б була набагато щасливішою у школі.
Відгуки батьків та дітей про школу
У меня двое прекрасных сыновей. Один - с особенностями развития и невозможностью посещать очную стандартную школу, и второй – мальчик с быстрой утомляемостью, любознательный, с инженерным складом ума. Ему тоже школа не показана ))

Беседа в начале июня с Павлом Германовичем, его подход к обучению созвучный с моим – все было за решение отдать их в My Own Way. И в сентябре младший пошел в первый класс. Я прислушивалась к нему, видела, как он оттаивает после садика в детском коллективе. Как начинает рассказывать, что было здорово, и чудо – он просится в школу. Ему интересно и хорошо, да так что ни одна бацилла осенних болячек его не берет. Потому что ему комфортно. Он просто расцвел, поверил в свои силы, стал намного лучше сосредотачиваться, зимняя сдача сессии в официальной школе была триумфом – знания из него выстреливали легко. Он практически закрыл первый класс, оставив основные предметы на углублённое изучение. Разве это не успех?

Сейчас закрывая год, мы услышали от учительницы, вменяемой и хорошей по-своему, что оценки за укрмову и письменные предметы снижены за почерк. Но подчеркнуто, что знаний у него на 11 баллов. И я в очередной раз вздохнула с облегчение, что он не в школе стандарной, ему с гипермобильностью суставов пальцев еще выписываться и выписываться. И делать он будет это в комфортной обстановке и с радостью. А на оценки плевать – да пусть просто закрыл год и хорошо. Главное – сохранить любознательность, умение учится и привить другие полезные навыки, что напрочь убивают или не дают в школе.

Денний Проектний Табір 2019

Коли: 19-23 та 27-30 серпня
Для кого: діти 6-8 та 9-11 років
Відповіді на часті запитання
Питання:
Як проходять уроки в школі?
Відповідь:
Навчальний день починається із нейрогімнастики та рухливих ігор, а далі проходять уроки з основних предметів, на яких використовуються методи ейдетики, перевернутого уроку, проєктне навчання та інші педагогічні технології, щоб процес засвоєння нового матеріалу був цікавим та ефективним. У нас є обов'язкові до виконання індивідуалізовані домашні завдання, що дозволяє кожному учневі рухатися у своєму темпі.
Питання:
Які предмети вивчають діти?
Відповідь:
В навчальні дні діти вивчають основні предмети: математику, українську мову, літературне читання. Це дає змогу хоумскулерам опанувати основні навчальні компетенції молодшої школи. У ході проєктного дня додаються елементи програми з природознавства, а також ейдетика, риторика, розвиток емоційного інтелекту.
Питання:
Скільки учнів в одній групі?
Відповідь:
Наші міні-класи складаються із 4 до 7 учнів. Це дозволяє нам, з одного боку, зберегти індивідуальний підхід, а з іншого — допомогти молодшим школярам сформувати навички вирішення навчальних завдань у колективі, тобто, соціалізуватися.
Питання:
Чи є в школі психологічний супровід?
Відповідь:
Так, у навчанні та спілкуванні дітей супроводжує нейропсихолог, що допомагає вчителям врахувати особливості когнітивного та емоційного розвитку дитини, її навчальні стилі. Також є можливість супроводу дитячого логопеда і психотерапевта.
Питання:
Чи потрібно дітям брати з собою обід?
Відповідь:
На великій перерві ми пропонуємо дітям фрукти або чай із печивом/булочками у вигляді другого сніданку. Якщо учні залишаються до 16-00, то ми пропонуємо обід від дитячого ліцензованого кейтерингу МандрикФуд або можемо розігріти обід, принесений з дому.
Питання:
В чому переваги нашої альтернативної школи над звичайним хоумскулінгом?
Відповідь:
Наш формат альтернативної школи є проміжною ланкою між домашньою освітою, коли батьки самі навчають своїх дітей вдома, і альтернативною або звичайною школою. Це дозволяє зберегти гнучкість хоумскулінгу у розпорядку дня та тижня Вашої сім'ї й водночас — впевнитися, що дитина засвоює матеріал шкільної програми та здобуває навички роботи у колективі. Три дні на тиждень — це ефективно та корисно, і зовсім "ненапряжно"!
Контакти
Якщо у вас є питання, напишіть нам і ми залюбки відповімо!
+380 93 897 1341
myownway.kiev@gmail.com
Київ,
пр. Оболонский, 28
Всі права захищені. MY OWN WAY 2019. Сайі by Inessa Hartmann .